31
Δεκεμβρίου
2017
- 12:36
Τελευταία τροποποίηση στις 24 Ιανουαρίου, 2021 - 14:30
![](https://www.briefingnews.gr/sites/default/files/styles/slider__638x287_/public/articles/tsikalanta1-1024x536.jpg?itok=RZCVPvEr)
Τα κάλαντα από δύο πολιτιστικούς Συλλόγους, στο Μέγαρο Μαξίμου άκουσαν ο Αλέξης Τσίπρας και η Μπέτυ Μπαζιάνα μπροστά στο Χριστουγεννιάτικο δέντρο.
Τα κάλαντα μεταδόθηκαν... ζωντανά στον λογαριασμό του πρωθυπουργού στο Facebook με την ανάρτηση να αναφέρει: «Κάλαντα της Πρωτοχρονιάς στο Μέγαρο Μαξίμου από τον Πολιτιστικό Σύλλογο Ερέτριας «Κωνσταντής Κανάρης» και τον Πολιτιστικό Σύλλογο Λούτσας «Η Δέλφη».